O nás

Sme nadšenci do výpočtovej techniky a elektroniky.

Veríme, že našimi skúsenosťami a prístupom pomôžeme našim klientom vyriešiť každý problém v oblasti IT. Máme veľké množstvo súčiastok priamo skladom. Infra stanicu máme osadenú špičkovými žiaričmi od firmy elstein, ktoré zabezpečujú teplotne homogénne prostredie.

Servisujeme najzložitejšie poruchy notebookov na čipovej úrovni.

V digitálnom veku počítače a notebooky plnia dôležitú úlohu v pracovnom, ale aj osobnom živote a každý bude časom čeliť ich problémom. Pred nami sa žiadna porucha neskryje. Naše motto je jasné, ČO SA POKAZÍ, MY OPRAVÍME.

Poskytujeme záruku

Na všetky opravy samozrejme poskytujeme záruku a niektoré robíme na počkanie.

Všetky opravy realizujeme na čipovej úrovni, ak je poškodená základná doska, hľadáme poškodenú súčiastku, logické obvody, regulátory, aktívne/pasívne prvky. Servisy väčšinou menia dosku za novú, čím sa oprava násobne predražuje. Ak je oprava nerentabilná, ponúkame výkup nefunkčných notebookov.

Čo neopravujeme:

mrazáky, práčky, televízory, monitory, žehličky, pneumatické a búracie kladivá, fény, fotoaparáty, hračky na diaľkové ovládanie, magnetofóny, rýchlovarné kanvice, elektromotory, bojlery – verte, mali sme veľa šialených požiadaviek :)

Neprehliadnite